Інклюзивний ХАБ «Простір дії»
Зробимо Луцьк інклюзивним
Людям із порушенням зору
  • English
  • Ukrainian
Новини

ІНКЛЮЗІЯ ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО

 

У програмі “Вечір п’ятниці на 12-му” говоримо про потребу і можливості впровадження інклюзії через мистецтво.

«Робити видимими людей з інвалідністю можна не лише розповідаючи про їх проблеми, а, перш за все, про їх перемоги, — чи ненайкраще це вдається за посередництвом мистецтва.»- пише Алла Доманська.

Гості студії:

Вікторія Колодяжна — менеджерка проєкту “Уроки толерантності”, керівниця “Інклюзивного ХАБу”, розповіла про потребу проводити “Уроки толерантності” (проєкт за підтримки Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради) в школах, а також про Орф підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика. (Ще на початку літа в Луцьку стартував проєкт «Орф-підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика» – освітня онлайн-програма, що дозволить педагогам та працівникам культури підвищити кваліфікацію, а дітям та молоді з інвалідністю допоможе розкрити творчий потенціал)

Проєкт реалізовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримки Українського культурного фонду та за участі громадської організації «Інклюзивні студії».

 

Людмила Дубинчук — менеджерка інклюзивного проєкту “Музична вистава “У чужому пір’ї” громадської організації “Інклюзивні студії” поділилася своїми емоціями від роботи в проєкті #у_чужому_пір_ї, який реалізовує Громадська організація “Інклюзивні студії” у співпраці з Культурно-мистецький центр “Красне” за підтримки Український культурний фонд.

Ярослав Опалько — менеджер проєкту “Митці надії” Музею сучасного українського мистецтва Корсаків,  поділився тим, як з’явилася ідея проєкту “Митці надії” — підримати проєкт можна зараз на спільнокошті.

 

Волинь, Луцьк, 12 канал

Поділитися: